Ceny seminářů na klíč – konaných v místě školy

Šablony EU umožňují uspořádat seminář přímo u Vás ve škole, a to již pro tři vyučující. Pokud jste menší škola a podmínku tří účastníků nesplňujete, ale o seminář máte zájem, pak se Vám pokusíme pomoci. Dejte nám prosíme vědět zvolený seminář a vhodný termín a pokusíme se kontaktovat kolegy ze školy v regionu.

VÝHODY

  • Seminář lze zorganizovat v termínu, který vám vyhovuje. Lze se domluvit na den, kdy máte méně výuky a je potřeba suplování nižší. Seminář se může uskutečnit například i v sobotu či pátek odpoledne.
  • 8hodinový seminář je poměrně dlouhý, a pokud k tomu přičtete čas dopravy, pak může být den semináře pro vás dosti vyčerpávající.
  • Semináře lze do určité míry přizpůsobit. Lze se déle věnovat tématům, o které máte větší zájem, a jiná témata z programu semináře lze naopak zestručnit.


Celková cena semináře na klíč s dotací 8 hodin činí 5 500 Kč a patří tak k nejnižším na trhu.

Navíc od nakladatelství EDUKO obdržíte dva významné bonusy, a sice učebnice nakladatelství podle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč a 2letý přístup pro Vaši školu do elektronické sekce e-EDUKO (právo, ekonomika či statistika) dle vašeho výběru v hodnotě 2 000 až 4 000 Kč. Pokud se semináře zúčastní více škol, pak se pokusíme bonus nějak gentlemansky rozdělit.

Cena za seminář s dotací 16 hodin činí 9 800 Kč, cena za seminář s dotací 5 hodin je 5 000 Kč. Výhody jsou pak stejné jako pro seminář s dotací 8 hodin.

Ceny jsou včetně 21% DPH.